Żródło danych firm Promocja Twojej Firmy
Nawigacja
Pomysł na biznes
Zakładanie firmy
Klasyfikacja PKD
Formy opodatkowania
Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
Dotacja z urzędu pracy
Biznes Plan
Download
Forum
Reklama
Kontakt
Szukaj
Partnerzy
Wyszukiwarka PKD
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 892
Najnowszy użytkownik: ka_mill
Linki
Ostatnio czytane
Plantacja wierzby energetycznej
Produkcja zaprawy klejącej
Firma nagłośnieniowa
Budka z lodami
Automaty samoobsługowe
Sklep z gadżetami i śmiesznymi prezentami
Biuro tłumaczeń
Biuro podróży
Wyprowadzanie psów
Produkcja deskorolek
Centrum jogi
Biżuteria artystyczna
Ogrody zimowe
Produkcja ozdób świątecznych
Dekoracje okienne
PKD
Informację o numerze PKD dla działalności gospodacrczej znajdą Państwo na podstronie: Klasyfikacja PKD
Zobacz temat
 
Telefon, hosting itp. w chmurze.
Large
#1 
Dodany dnia 03-01-2012 11:00
Użytkownik

Postów: 7
Data rejestracji: 11.10.11

Wasze opinie na temat „wirtualnego sekretariatu”. Konkretnie chodzi o platformę z hostingiem, telefonem i innymi funkcjami, które pozwolą mi połączyć różne drogie usługi i obniżyć ich koszt biorąc je w paczce. Piszę post, gdyż znalazłem konkretnego usługodawcę- www.smarto.pl który świadczy takie usługi, ale nie wiem jak to wygląda od strony użytkownika. Czy ktoś korzysta z ich usług?
 
Reklama
Dodany dnia 01-11-2013 00:47
Reklama

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

IP: localhost  
Jogurt
#2 
Dodany dnia 04-01-2012 10:32
Użytkownik

Postów: 5
Data rejestracji: 17.10.11

Jeżeli korzystasz z takich rzeczy jak właśnie telefon VoiPowski (który btw wychodzi o wieeele taniej niż komórka czz staconarny), hosting i backup danych to z pewnością osiągniesz w taki sposób większą oszczędność.
 
Puszka
#3 
Dodany dnia 08-01-2012 12:15
Użytkownik

Postów: 7
Data rejestracji: 15.10.11

Usługi w chmurze mają to do siebie, że pozwalają na spore oszczędności, chociażby ze względu na to, że korzystasz z gotowych usług, oprogramowania itd. bez kupowania własnego sprzętu. Poza tym na takim sprzęcie też się trzeba dobrze znać, żeby go umieć faktycznie dobrze wykorzystać;/ Z oferty, o której piszesz nie korzystałam, ale mam do czynienia z www.cloud2b.pl
Daje sporo możliwości, bo możesz korzystać nie tylko z gotowych aplikacji, ale też zmieniać dowolnie parametry i tworzyć własną chmurę. Więc ogólnie ten rodzaj usług zdecydowanie na tak, ale po gruntownym przemyśleniu tego, czego potrzebujesz.
 
http://3servicesfactory.com/
strzalka
#4 
Dodany dnia 09-01-2012 13:34
Użytkownik

Postów: 5
Data rejestracji: 29.11.11

Chmura to przyszłość, jakby nie patrzeć... Coraz więcej usług oferowanych jest w tej formie outsourcingu. Popieram :]
 
gucci03
#5 
Dodany dnia 09-01-2012 15:10
Użytkownik

Postów: 5
Data rejestracji: 29.11.11

prawdą jest, że chmura to przyszłośc, jednak nawet w tym należy uważać, nigdy nie wiadomo co sie może stać, bo pojedyncze jednostki takie jak, np. wirtualne biuro, często może nawaliś, najlepiej by bylo gdyby cała chmura byłą w jednym miejscu, najlepiej jakoś w firmie

rozwiązało by to wiele problemów wiążących się z prowadzeniem działalności - komunikacja, zarządzanie itp.
 
Large
#6 
Dodany dnia 12-01-2012 11:13
Użytkownik

Postów: 7
Data rejestracji: 11.10.11

Znalazłem serwis który oferuje dokładnie takie usługi o jakie mi chodzi. Został on zarekomendowany przez mojego znajomego: www.smarto.pl . Czy moglibyście w wolnej chwili rzucić na niego okiem i powiedzieć co o nim myślicie?
 
gucci03
#7 
Dodany dnia 13-01-2012 12:02
Użytkownik

Postów: 5
Data rejestracji: 29.11.11

wiesz co, najlepiej chyb będzie jak wypróbujesz go za darmo, jest tam dostepna taka opcja Smile
 
Large
#8 
Dodany dnia 13-01-2012 16:46
Użytkownik

Postów: 7
Data rejestracji: 11.10.11

Nie zauważyłem wersji testowej- dzięki za cynk. Zaplecze wygląda fajnie i zarządzanie pracownikami jest dobrze rozwiązane. Oprócz systemu księgowego są tutaj wszystkie usługi których mi potrzeba, więc pewnie przynajmniej na miesiąc wdrożę to u siebie. Nic nie trzeba instalować u siebie na komputerze- to największy plus.
 
Puszka
#9 
Dodany dnia 14-01-2012 16:12
Użytkownik

Postów: 7
Data rejestracji: 15.10.11

gucci03 napisał/a:
najlepiej by bylo gdyby cała chmura byłą w jednym miejscu, najlepiej jakoś w firmie

rozwiązało by to wiele problemów wiążących się z prowadzeniem działalności - komunikacja, zarządzanie itp.


Chmury tak właściwie zwykle są w konkretnych miejscachWink to, że jako użytkownicy mamy możliwość korzystania z nich z jakiegokolwiek miejsca to jedno, ale sprzęt potrzebny do funkcjonowania chmury to drugie i nie uważam, by najlepszą opcją było trzymanie tego w firmie. Taka infrastruktura ma swoje wymagania techniczne, lokalowe, administracyjne, itd. Jeśli wszystko ma działać jak należy, to lepiej,żeby zajęli się tym profesjonaliściWink
 
http://3servicesfactory.com/
gucci03
#10 
Dodany dnia 16-01-2012 15:11
Użytkownik

Postów: 5
Data rejestracji: 29.11.11

tak, ja nie mialem na mysli, żeby trzymać chmure wewnątrz firmy, tylko, aby wszystkie te chmurne usługi były od jednej firmy, a nie że jedna usługa od firmy x, dryga od Z itd.
 
Large
#11 
Dodany dnia 16-01-2012 15:54
Użytkownik

Postów: 7
Data rejestracji: 11.10.11

Stabilność to jedno- oczywiście, że jest ważne. Jednak mi bardziej chodzi o obniżenie kosztów. Zważywszy na to, że tych przychodów miesięcznych nie jest u mnie zbyt dużo, to 200zł miesięcznych oszczędności robi różnicę. Za internet płacę czy go wykorzystuję w pełni czy jedynie w minimalnym zakresie...
 
Puszka
#12 
Dodany dnia 17-01-2012 13:28
Użytkownik

Postów: 7
Data rejestracji: 15.10.11

Gucci03 - wybacz, widocznie źle zrozumiałamSmile
Large - chmury często są polecane dla mniejszych przedsiębiorstw (tak, jak np. ta, o której wcześniej wspomniałam), więc brane jest pod uwagę to, że takie oferty nie mogą być drogie. W końcu każdy chce trochę zaoszczędzić, ale inwestycje w technologie też są konieczne - w końcu konkurencja wymaga ciągłego rozwoju.
 
http://3servicesfactory.com/
Jogurt
#13 
Dodany dnia 20-01-2012 09:18
Użytkownik

Postów: 5
Data rejestracji: 17.10.11

Heh, ciężkie nastały czasy... również mam ten sam problem jeżeli chodzi o koszty. Konkurencja staje się co raz większa, a popyt na usługi co raz mniejszy. W takiej sytuacji szukanie dodatkowych oszczędności gdzie tylko się da, to normalna reakcja. Wydaje mi się, że oszczędność rzędu tych kilkuset złotych dzięki tej platformie saas to coś, czym warto się zainteresować.
 
gucci03
#14 
Dodany dnia 20-01-2012 15:33
Użytkownik

Postów: 5
Data rejestracji: 29.11.11

hmmmmm a co sądzicie o basecamp? czytalem ostatnio jakis magazyn i natknłąem sie na tą aolikację
 
Przeskocz do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Obejrzeń Odpowiedzi Ostatni post
PrelaunchX - 100$ na dzień dobry i 20$ za poleconego!
Pomysły na biznes
176 1 radaras
28-10-2013 13:28
SZYBKIE CZYTANIE - ZAPROSZENIE NA KURS
Ogłoszenia
293 1 radaras
25-10-2013 16:02
Otwarte szkolenia dla firm
Twój pomysł na biznes
27 0 JankA
24-10-2013 11:35
Co na prezent?
O wszystkim
1553 1 radaras
23-10-2013 19:24
Krótkoterminowa inwestycja w nieruchomości 30-60 % rocznie
Pomysły na biznes
720 1 Piorun300
23-10-2013 18:09
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Pomysł na biznes - F...
Prośba do forumowiczów
Szybka kasa bez wysi...
program do księgowości
Wiedza biznesowa, fora
Najciekawsze tematy
Najlepsza forma r... [39]
Biuro rachunkowe,... [17]
Reklama w Internecie [16]
jak znaleźć inwes... [16]
Witam [15]
Popularne
Parking strzeżony
Franczyza Lody Bonano
Agencja reklamowa
Bramy ręcznie robione
Stacja benzynowa
Ostatnio dodane
Bowling
Pieczenie ciast i tortów na zamówienie
Salon meblowy
Opiekun dzienny
Aplikacje mobilne
Najczęściej czytane
Domowa hodowla kur niosek 30550
Myjnia parowa 18322
Firma porządkowa (sprzątająca) 17341
Pieczarkarnia 16387
Kiosk ruchu 15876
Najczęściej komentowane
Domowa hodowla kur niosek 7
Myjnia parowa 6
Hodowla ślimaka 4
Gabinet masażu 4
Piwa regionalne 3