Żródło danych firm Promocja Twojej Firmy
Nawigacja
Pomysł na biznes
Zakładanie firmy
Klasyfikacja PKD
Formy opodatkowania
Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
Dotacja z urzędu pracy
Biznes Plan
Download
Forum
Reklama
Kontakt
Szukaj
Partnerzy
Wyszukiwarka PKD
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,003
Najnowszy użytkownik: STZ
Linki
Ostatnio czytane
Hodowla ryb akwariowych
Dom seniora
Zakład zbrojeniowy
Sklep z gadżetami i śmiesznymi prezentami
Projektant grafiki komputerowej
Dorabianie kluczy
Obowiązek posiadania kasy fiskalnej
Apteka
Hodowla danieli
Zakład pogrzebowy
Wywóz szamba
Produkcja deskorolek
Sprzedaż cygar
Inteligentny dom
Produkcja palet z tektury
PKD
Informację o numerze PKD dla działalności gospodacrczej znajdą Państwo na podstronie: Klasyfikacja PKD
Zobacz temat

Prośba o otworzenie restauracji.
isetu
Dodany dnia 20-03-2012 13:53
Użytkownik

Data rejestracji: 20.03.12

Witam.

Proszę otworzyć restaurację we Wrocławiu przy pl. Strzegomski 2-4 , przy tej lokalizacji istnieją 4 duże biurowce i tylko 2 restauracjie gdzie średnie ceny posiłków o 50% przekraczają porównywalne ceny w centrum Wrocławia.
Mimo tego że Green Towers nie są jeszcze ukończone to i tak restauracje mają pełne obłożenie a jak otworzą Green Towers to boję się że za kaszę gryczaną z sosem surówką i kotletem zapłacę 20zł na dzień 2012.03.20

Poniżej pozwalam umieścić sobie tagi związane z tym ogłoszeniem aby lepiej pozycjonowało się w wyszukiwarkach :
wroclaw, biznes , bussines , erstauracja , interes , dobry , zarobek , jedzenie , zarcie , knajpa , docohdowy , najlepszy
, lepszy , pewny , bardzo dobry , sprawdzony , posilki , sprzedaz , caloroczny, perspektywiczny, wypas
, lokal , miejsce, okazja, inwestycje , inwestycja , duzo, klienci , bar, budka, restauracja, obiady, obiad , sniadania,
wynos , miejscu , salatki , ziemiaki , surówki , danie, dania , smazone , gotowane, swieze , zestaw, zestawy ,
pl. Strzegomski 4-2 , Silver Forum , Green Towers, zawsze , nalesniki , pierogi , herbata , mielony , schabowy , watróbka,
sos, sosy , kebab , frytki ,
wroclaw, biznes , bussines , erstauracja , interes , dobry , zarobek , jedzenie , zarcie , knajpa , docohdowy , najlepszy
, lepszy , pewny , bardzo dobry , sprawdzony , posilki , sprzedaz , caloroczny, perspektywiczny, wypas
, lokal , miejsce, okazja, inwestycje , inwestycja , duzo, klienci , bar, budka, restauracja, obiady, obiad , sniadania,
wynos , miejscu , salatki , ziemiaki , surówki , danie, dania , smazone , gotowane, swieze , zestaw, zestawy ,
pl. Strzegomski 4-2 , Silver Forum , Green Towers, zawsze , nalesniki , pierogi , herbata , mielony , schabowy , watróbka,
sos, sosy , kebab , frytki ,

Reklama
Dodany dnia 01-11-2014 05:32
Reklama

Data rejestracji: Zawsze

IP: localhost  
Bozena
Dodany dnia 06-06-2012 11:40
Użytkownik

Data rejestracji: 28.02.11

No masz rację to dobra lokalizacja! Ja wiem to z własnego doświadczenia, bo parę miesięcy temu zakładałam punkt gastronomiczny w Krakowie w pobliżu biurowca i klienci są zadowoleni, gdyż moje ceny w porównaniu do restauracji w samym biurowcu są konkurencyjne, dzięki temu ruch jest straszny. Trochę obawiałam się tych wszystkich formalności i myślałam, że nie dam rady przy założeniu, ale przypadkowo znalazłam portal e-harmonogram, który działa w całej Polsce na którym wszystko dostałam na tacy począwszy od tego do jakiego urzędu się udać, jaki czas mi to zajmię skończywszy na formularzach, które wystarczyło wypełnić i zanieść w wyznaczone miejscaSmile Pozdrawiam.

pegazus
Dodany dnia 06-06-2012 19:12
Użytkownik

Data rejestracji: 06.06.12

A co myślicie o otworzeniu jadalni w szkole? Szkoła chce wynająć stołówkę prywatnemu przedsiębiorcy, który by sprzedawał średnio 100 osobom obiady miesięcznie i gmina dokładałaby do każdego obiadu, czy warto w takie coś wchodzić ?
Najlepszy fotograf w Krakowie to Adam Trzcionka - reportaże, plenery ślubne.

zahraman
Dodany dnia 08-06-2012 11:24
Użytkownik

Data rejestracji: 20.04.12

@pegazus A jak wygląda budżet Twojej gminy? Ma zadłużenie? Jeżeli dobrze stoją z pieniędzmi i nie mają większych trudności finansowych to myślę, że warto zaczynać.
ZOHO- innowacyjny crm dla firmy, oprogramowanie biurowe

Anulka
Dodany dnia 18-07-2013 15:04
Użytkownik

Data rejestracji: 18.07.13

Dobra lokalizacja takiego miejsca to podstawa. No i odpowiednia reklama.

eduardo
Dodany dnia 31-03-2014 15:27
Użytkownik

Data rejestracji: 07.11.13

I co powstała, pomysł ktos kupił?

amanda114
Dodany dnia 22-07-2014 14:00
Użytkownik

Data rejestracji: 28.04.14

Jak trafi tym razem ostra zima to pamiętajcie o odśnieżaniu. Szczególnie przed restauracją nie można o tym zapomnieć, z tego względu, że aktualnie kładzie się na takie sprawy bardzo dużą uwagę. Jak nie macie czasu sami się tym zajmować to polecam Wam firmę http://odsniezaniewarszawa24.pl/ - Multi Projekt. Bardzo dobra i solidna firma Smile
Edytowane przez amanda114 dnia 22-07-2014 14:01

TomaszPa
Dodany dnia 25-07-2014 08:36
Użytkownik

Data rejestracji: 17.07.14

Pracuję w tych okolicach... Rzeczywiście jest to problem ! Można zjeść, albo w DSW, albo w drogiej restauracji, która mimo, że jest na wagę, to nie ma żadnych zniżek. Jak człowiek chce się najeść, to musi wydać min. 20 zł... Jeśli więc ktoś ma pomysł na fajny lokal (popyt będzie na pewno), to życzę mu powodzenia.

monitoring gps pojazdów w Twojej Firmie.

http://softmanagement.pl/
Eizzy
Dodany dnia 18-08-2014 11:53
Użytkownik

Data rejestracji: 13.08.13

Zgadzam się z Wami - lokalizacja to podstawa. Nie wolno także zapominać o odpowiednim sprzęcie. Do restauracji trzeba zorganizować meble oraz sprzęt gastronomiczny. Warto poszukać informacji na portalach branżowych m.in na http://www.horeca...p;xxid=265 i znaleźć solidną firmę, która takie urządzenia nam dostarczy.
Edytowane przez Eizzy dnia 18-08-2014 11:53

Bogusia12
Dodany dnia 19-09-2014 18:13
Użytkownik

Data rejestracji: 04.06.14

To przy okazji jeśli już ktoś z Was się zdecyduje warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, a znajdziecie taki na stronie Iglootechnika: iglootechnika.pl Smile

Przeskocz do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Obejrzeń Odpowiedzi Ostatni post
Wyposażenie sklepu
Twój pomysł na biznes
239 1 Emil88
30-10-2014 12:08
BHP w pracy - szkolenie
Pomysły na biznes
51 0 Emil88
29-10-2014 12:56
Pomysły na biznesy