Żródło danych firm Promocja Twojej Firmy
Nawigacja
Pomysł na biznes
Zakładanie firmy
Klasyfikacja PKD
Formy opodatkowania
Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
Dotacja z urzędu pracy
Biznes Plan
Download
Forum
Reklama
Kontakt
Szukaj
Partnerzy
Wyszukiwarka PKD
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,048
Najnowszy użytkownik: Andrzej1456
Linki
???? ?? ???? ??? ????? ???? ?? ???? ??? Fachowa organizacja eventów jest dla Państwa Kup OC/AC bez pośredników http://e-ubezpieczenie.com Sprawdź skłądkę>>
Ostatnio czytane
Usługi poligraficzne i ksero
Doradztwo prawne
Dom weselny
Sprzątanie biur i mieszkań
Agencja modelek
Alkomaty w pubach
Budka z lodami
Obowiązek posiadania kasy fiskalnej
Park linowy
Cukiernia
Salon fryzjerski
Zakład pogrzebowy
Pub sportowy
Szkółka narciarska
Sklep z oświetleniem
PKD
Informację o numerze PKD dla działalności gospodacrczej znajdą Państwo na podstronie: Klasyfikacja PKD
Pomysły na biznes
FRANCZYZA, czyli jak działa "know-how" w biznesie
Franczyza to obecnie niewątpliwie duże ułatwienie w biznesie. Jest to nic innego jak współpraca pomiędzy niezależnymi przedsiębiorcami. Najprościej mówiąc oznacza to, że franczyzodawca pobiera opłaty licencyjne, natomiast franczyzobiorca dostaje szczegółowe wytyczne i ogólny zamysł prowadzenia biznesu, nierzadko również wsparcie finansowe na początku działalności. Korzyści występują więc po obu stronach.
admin dnia grudzień 18 2014 13:19:01 · 0 komentarzy · 74 czytań ·
Usprawnij pracę w swojej firmie
W wielu firmach, codziennie przewija się od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pism. Są to zarówno dokumenty wewnętrzne, ale także korespondencja przychodząca i wychodząca. Dla każdej firmy ważnym zadaniem jest więc odpowiednia organizacja i uporządkowanie korespondencji. W takim przypadku, najlepszym rozwiązaniem może być kancelaria pocztowa.
admin dnia grudzień 18 2014 13:14:34
0 komentarzy · 65 czytań ·
Dobry pomysł na biznes w środowisku wiejskim
Wiele ciekawych pomysłów na własną działalność gospodarczą można znaleźć na wsi. Obecnie rolnictwo już nie gra aż takiej roli w na terenach wiejskich. Wiele osób łączy karierę zawodową w innych branżach z pracą w rolnictwie. Doskonałym pomysłem na podreperowanie budżetu będzie też założenie własnej działalności gospodarczej, oczywiście nie tylko w sytuacji, gdy jesteśmy rolnikami, lecz po prostu – mieszkamy na wsi i widzimy, że w danym środowisku mogłoby występować zapotrzebowanie na różnego rodzaju usługi. Najlepszym pomysłem może być bowiem działalność usługowa i to w różnych dziedzinach. Jeśli w danej miejscowości jest już sklep spożywczy, który cieszy się dobrą opinią i renomą wśród okolicznych mieszkańców, robienie konkurencji jego właścicielowi niekoniecznie będzie dobrym pomysłem.

Sklep z artykułami metalowymi i budowlanymi

Za to można pomyśleć o innym sklepie – np. z artykułami gospodarczymi, narzędziami, elementami metalowymi typu śrubki i gwoździe, materiałami budowlanymi itd. Często jest tak, że okoliczni mieszkańcy po tego typu zakupy muszą jeździć do odległych miejscowości. Tymczasem to oznacza większe koszty. Takie podstawowe rzeczy, które zawsze się przydają w środowisku wiejskim rolniczym na pewno się przydadzą. Zresztą wielu mieszkańców wsi zajmuje się dodatkowo pracą w usługach budowlanych, poza tym ludzie, którzy robią remonty budynków i zrobili już zakupy w większym mieście – mogą potrzebować jakiegoś uzupełnienia. Nie wszystko się przewidzi, czasem zabraknie kilku śrubek lub innych tego typu rzeczy i wtedy pokonywanie ponownie takiej długiej drogi to byłby wielki kłopot. Dlatego, jeśli w pobliżu nie ma tego typu sklepu, który oferowałby podobne narzędzie – warto pomyśleć o takim biznesie. Oczywiście, początki mogą być trudne, jednak można wybrać, budując sobie zaufanie klinów. Dzięki sprawdzaniu odpowiednich artykułów, wpisywaniu się w potrzeby mieszkańców można wiele zyskać, wyrobić sobie dobrą opinię. Takie podejście do klienta na pewno da wiele korzyści, więc warto spróbować. Jeśli nasz sklep będzie się cieszył powodzeniem na początku, można spróbować zwiększać asortyment, proponować nowe produkty. Na pewno warto zagrać konkurencyjnymi cenami, oczywiście w taki sposób, by na tym dobrze wychodzić. Takie przywiązanie do siebie klienta w perspektywie długoterminowej będzie oznaczać szereg korzyści, oczywiście także finansowych. Sklep z artykułami metalowymi, budowlanymi, chemicznymi będzie doskonałym pomysłem na terenach wiejskich czy też w mniejszych miejscowościach. Co prawda w obecnych czasach nie ma problemu ze robienie zakupów tego typu w marketach budowlanych, jednak dla niektórych mieszkańców taki wyjazd może się okazać kłopotliwy, poza tym po kilka drobiazgów po prostu nie opłaca się jechać tak daleko, a jeszcze tym bardziej, że są potrzebne na teraz. Może to być więc nisza, w którą początkujący biznesmen może się wpisać.
admin dnia grudzień 12 2014 22:35:39
0 komentarzy · 79 czytań ·
Umiesz zrobić coś z niczego - czy to nie jest dobry pomysł na biznes?
Obecnie nie ma problemu z nabyciem różnych błyskotek, biżuterii, ozdób do wnętrz, pasujących do rozmaitych stylizacji i aranżacji. Zalewa nas wręcz fala tego typu produktów – tyle, że wszystkie są takie do siebie podobne! Pochodzą ze sklepów sieciowych, więc bazują na takich samych wzorach, właściwie są kopiowane w milionach egzemplarzy na całym święcie. Tymczasem wiele osób chciałoby mieć coś wyjątkowego, niespotykanego, jedynego w swoim rodzaju. Może to jest ta nisza, którą warto wykorzystać, by stworzyć swój biznes? Oczywiście to propozycja dla tych, którzy mają zdolności manualne. Wykształcenie w kierunku artystycznym też jest jak najbardziej wskazane, chociaż niekonieczne.

Pomysły na wykorzystanie swojego talentu

W dobie Internetu, telewizji, wszyscy stają się coraz bardziej do siebie podobni – noszą takie same ubrania, biżuterię, tak samo zdobią mieszkanie. Jednak to jest trend, który się obecnie zaczyna odwracać. Coraz więcej osób pragnie się wyróżniać. Następuje indywidualizacja potrzeb, a nawet moda na spersonalizowane rozwiązania. To może być doskonały sposób na zagospodarowanie swoich zdolności manualnych oraz talentu artystycznego. Oczywiście mowa tutaj o różnych dziedzinach – projektowanie i tworzenie albo przetwarzanie biżuterii, ubrań, ozdób domowych, naczyń kuchennych itd. Można łączyć swoje pasje artystyczne z proekologicznymi. Coraz popularniejsze staje się tworzenie nowych rzeczy ze odzyskanych materiałów. By móc wystartować w tym biznesie, trzeba więc przede wszystkim znaleźć konkretną dziedzinę, która nas najbardziej interesuje. Zajęcie się wszystkimi tymi zadaniami na raz byłoby dość karkołomne, lecz łączenie niektórych z tych kwestii jest jak najbardziej wskazane. Można spróbować ze starej biżuterii wykonywać niewielkim nakładem sił i środków całkiem nowe, modne i zgodne z najnowszymi trendami propozycje.

Jak się wyróżnić na tym rynku

Obecnie tworzenie biżuterii to dość modny temat, więc by się wyróżnić, warto zaproponować coś zupełnie nowego od siebie. Można też spróbować w innej dziedzinie. Coraz więcej osób dostrzega problem współczesnego świata, jakim jest nadmierna produkcja niektórych przedmiotów – całkiem jeszcze dobre, niezużyte rzeczy się wyrzuca, by kupić sobie inne, prosto z katalogu. Może to dotyczyć chociażby naczyń kuchennych, typu serwisy obiadowe. Tymczasem wystarczy odrobina wyobraźni, by z takich wycofanych z użytku talerzy wyczarować małe dzieła sztuki, które z pewnością zainteresują kolekcjonerów i przeciwników nadmiernego i bezmyślnego konsumpcjonizmu. Tak więc dobrze jest na początek zrobić badania, które pozwolą określić, czy jest grupa docelowa, zainteresowana tego typu rękodziełem, a także zastanowić się, w jakiej dziedzinie moglibyśmy się najlepiej sprawdzić i jak dotrzeć do ludzi, którzy mogliby być potencjalnymi klientami. Dobrze przygotowana strona internetowa to podstawa. Warto też postarać się o dotację na rozkręcenie biznesu, gdyż nakłady na początku mogą być dość spore, na zakup materiałów chociażby.
admin dnia grudzień 12 2014 19:13:00
0 komentarzy · 282 czytań ·
Audyt pomocny w dbaniu o bezpieczeństwo zakładu i pracowników
BiuroWykonywanie każdego zawodu niesie za sobą ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. W niektórych zakładach to ostatnie ryzyko jest o wiele wyższe. Mowa tutaj oczywiście o takich przedsiębiorstwach jak kopalnie węglowe czy rafinerie naftowe.
admin dnia listopad 26 2014 15:57:37
0 komentarzy · 167 czytań ·
Formy reklamy - banery reklamowe
Trudno jest przecenić rolę reklamy we współczesnym świecie. Można wręcz śmiało stwierdzić, że bez niej po prostu nie da się wypromować żadnej firmy, osoby, inicjatywy czy też jakiegokolwiek produktu. Reklamowane jest w zasadzie wszystko. Co więcej, rynek korzysta z coraz szerszego zakresu metod reklamy, dzięki czemu dana kampania reklamowa może zostać jak najlepiej dostosowana do potrzeb klienta, który pragnie coś rozreklamować. Oczywiście za te najbardziej wydajne uważa się reklamy telewizyjne oraz radiowe.
admin dnia marzec 10 2014 14:15:18
0 komentarzy · 4607 czytań ·
Pomysł na biznes - firma przewozowa
Firmy przewozowe i transportowe mogą okazać się prawdziwą żyłą złota. Wystarczy jedynie dysponować dobrze przemyślanym pomysłem na swoją firmę. My w tym miejscu chcielibyśmy przedstawić Państwu argumenty, dlaczego przewóz osób może okazać się trafnym sposobem na założenie własnej działalności gospodarczej. Ponadto podpowiemy, co należy zrobić, by firmę o takim właśnie profilu sprawnie założyć.
admin dnia marzec 10 2014 13:46:45
0 komentarzy · 4781 czytań ·
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Obejrzeń Odpowiedzi Ostatni post
Księgowa w firmie
Pomysły na biznes
4 0 Andrzej1456
30-01-2015 10:48
Weili - co to takiego?
O wszystkim
5 0 Bogusia12
30-01-2015 10:42
Faktoring w firmie
O wszystkim
7 0 Andrzej1456
29-01-2015 08:55
Dobry sposób na lokalną reklamę
Reklama
1722 17 oran
28-01-2015 09:36
Agencje reklamowe - jakie ?
Reklama
195 1 Kalimare
23-01-2015 15:22
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
praca
Poszukuje poreczycie...
na własną rękę
Miejsce na start-up ...
Jak korzystnie wybra...
Najciekawsze tematy
Najlepsza forma r... [53]
Reklama w Internecie [26]
Biuro rachunkowe,... [25]
Kawały [21]
Witam [20]
Popularne
Franczyza Lody Bonano
Czyszczenie kostki brukowej
Kiosk z warzywami
Agencja eventowa
Firma wynajmująca przyczepy campingowe
Ostatnio dodane
FRANCZYZA, czyli jak działa "know-how" w biznesie
Usprawnij pracę w swojej firmie
Dobry pomysł na biznes w środowisku wiejskim
Umiesz zrobić coś z niczego - czy to nie jest dobry pomysł na biznes?
Audyt pomocny w dbaniu o bezpieczeństwo zakładu i pracowników
Najczęściej czytane
Domowa hodowla kur niosek38277
Pieczarkarnia25317
Myjnia parowa24207
Firma porządkowa (sprzątająca)23281
Kiosk ruchu22176
Najczęściej komentowane
Domowa hodowla kur niosek7
Myjnia parowa6
Gabinet masażu4
Hodowla ślimaka4
Pieczarkarnia3
Świat we vibe Dieta hollywoodzka Ulotki ideas for business http://zmijka.pl/